KORZYŚCI NA PRZYSZŁOŚĆ. Prawie nowe samochody używane na wyjątkowo korzystnych warunkach.

dam Image dam Image

Jest wiele powodów, aby wybrać samochód z oferty MINI NEXT.

Na przykład spokój. Dlaczego? Ponieważ masz pewność, że auto zakupione u dealera MINI NEXT jest w naprawdę znakomitym stanie. Ponadto po zakupie możesz korzystać z wielu ekskluzywnych usług MINI.

dam Image dam Image

Korzyści w skrócie.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że używane auto MINI NEXT to doskonały wybór. Certyfikat MINI NEXT otrzymują bowiem wyłącznie te używane samochody, które pomyślnie przeszły niezwykle drobiazgowy przegląd. Wraz z samochodem z oferty MINI NEXT otrzymujesz kompleksową gwarancję i szeroką gamę usług mobilnościowych. Auto nie może mieć więcej niż 5 lat, a jego maksymalny przebieg wynosi 120 tys. km.

dam Image dam Image

Ochrona na używany samochód.

Samochód, na którym możesz polegać: wraz z zakupem używanego MINI automatycznie otrzymujesz dwa lata ochrony na wybrane elementy mechaniczne i elektroniczne. Dzięki temu będziesz odczuwać frajdę z jazdy swoim certyfikowanym MINI NEXT przez długi czas bez najmniejszych problemów.

dam Image dam Image

Przegląd 360°.

Pojazdy MINI NEXT są dostępne wyłącznie u dealerów MINI NEXT. Prawie nowe używane MINI z naszej oferty spełniają najwyższe standardy pod względem wizualnym i technicznym. Dotyczy to zarówno nadwozia, jak i wnętrza. Każde auto z oferty MINI NEXT pomyślnie przeszło kompleksowy przegląd i w stu procentach spełnia precyzyjnie zdefiniowane standardy.

dam Image dam Image

Udokumentowana historia pojazdu.

Gdy kupujesz używany samochód, chcesz wiedzieć wszystko o jego poprzednich właścicielach, usługach serwisowych, ewentualnych wypadkach i naprawach. Dlatego właśnie każde certyfikowane używane MINI ma kompletną udokumentowaną historię.

 • Section Name
 • Brak konieczności serwisowania przez 12 miesięcy / 10 000 km

  Możesz mieć pewność, że po odbiorze Twoje MINI nie będzie wymagać serwisowania przez co najmniej 12 miesięcy lub 10 tys. km przebiegu według wskaźnika obsługi serwisowej.

 • Leasing i finansowanie

  U Twojego dealera MINI NEXT znajdziesz atrakcyjne oferty leasingu i finansowania dla każdego pojazdu MINI NEXT.

 • Jazda próbna

  Wybrane MINI NEXT możesz sprawdzić, umawiając się na jazdę próbną.

 • Oferty przyjęcia samochodu w rozliczeniu

  Przy zakupie auta z oferty MINI NEXT możesz dodatkowo skorzystać z opcji pozostawienia swojego poprzedniego samochodu w rozliczeniu w korzystnej cenie.