Pakiet MINI Service Inclusive. MINI DBA O CIEBIE.

MINI Service. MINI Warranty. Yellow MINI Cooper S
dam Image

Pakiety MINI Service Inclusive i MINI Service Inclusive Plus.

Serwis typu all-inclusive gwarantujący frajdę z jazdy MINI non-stop.

W MINI powinny Cię spotykać wyłącznie miłe niespodzianki. Dzięki pakietom MINI Service Inclusive nie musisz martwić się o niespodziewane rachunki z serwisu. W zależności od wybranego pakietu jednorazowo wniesiona opłata obejmuje zabiegi konserwacyjne oraz naprawy części eksploatacyjnych przez okres 10 lat i przebieg do 200 tys. km (zależnie od tego, co nastąpi najpierw).

 • Section Name
 • Zalety.
  • Jednorazowa opłata jest korzystniejsza od opłacania poszczególnych usług.
  • Obejmuje oryginalne części MINI oraz koszt robocizny.
  • Pełna historia serwisowa podnosi wartość odsprzedaży samochodu.
  • Podlega przeniesieniu na nowego właściciela w razie sprzedaży MINI.
  • Usługa obowiązuje na całym świecie.

Zamów już dziś.

Zapytaj dealera, który pakiet byłby dla Ciebie optymalny.

Dobre rzeczy powinny trwać jak najdłużej.

Skorzystaj z oferty przedłużenia gwarancji MINI.

Przy zakupie samochodu można również przedłużyć 24-miesięczny okres gwarancji poprzez wykupienie dodatkowego pakietu naprawczego (do maks. 5 lat) i użytkować MINI bez najmniejszego stresu.

 

Zalety:

 

 • Dopasuj pakiety naprawcze MINI do swoich potrzeb, wybierając okres obowiązywania.
 • W ramach usług pakietu MINI Repair Inclusive otrzymujesz oryginalne części MINI, fachową wiedzę personelu serwisowego MINI oraz szybką obsługę – nie ponosząc żadnych kosztów.
 • Pakiety MINI przechodzą na następnego właściciela – ważny atut sprzedażowy na wypadek, gdybyś jednak postanowił rozstać się ze swoim skarbem.

 

Pakiety można zamówić wyłącznie w połączeniu z jednym z pakietów MINI Service Inclusive.

Szczegółowe informacje o pakietach MINI Service Inclusive.

Pakiet MINI Service Inclusive łączy wszystkie istotne usługi konserwacyjne MINI w jeden wygodny pakiet. Pakiet MINI Service Inclusive Plus dodatkowo obejmuje najważniejsze naprawy części eksploatacyjnych. Główny atut: zintegrowany pakiet serwisowy MINI jest gwarancją typowej dla MINI frajdy z jazdy w całym okresie obowiązywania.– Za jednorazową opłatą.

 

Zapoznaj się ze wszystkimi atutami pakietów:

Pakiety MINI Service Inclusive L i XL.

Elementy objęte usługą serwisową Content table image Content table image
SERWIS OLEJOWY / PRZEGLĄD.
SERWIS / PRZEGLĄD POJAZDU.
SERWIS / WYMIANA FILTRA POWIETRZA, MIKROFILTRA, ŚWIEC ZAPŁONOWYCH, PŁYNU HAMULCOWEGO.
SERWIS / WYMIANA FILTRA POWIETRZA / PALIWA / MIKROFILTRA.
SERWIS / WYMIANA ŚWIEC ZAPŁONOWYCH..
SERWIS / WYMIANA PŁYNU HAMULCOWEGO.
KLOCKI / TARCZE HAMULCOWE PRZEDNIE / TYLNE.
SPRZĘGŁO

Wszystkie usługi z pakietów MINI Service Inclusive oraz MINI Service Inclusive Plus są przystosowane do wymogów serwisowych MINI i obejmują niezbędne oryginalne części MINI i robociznę.

IDEALNA KONSERWACJA.

Niczym niezakłócona frajda z jazdy: jeśli na wyświetlaczu pojawia się komunikat o konieczności serwisu olejowego, wystarczy umówić się na wizytę w lokalnym serwisie, nie martwiąc się o rachunek. 

CHCESZ JESZCZE WIĘCEJ?

Elastyczne przedłużanie – ponieważ nic nie trwa wiecznie. Dajemy możliwość swobodnego przedłużania pakietu MINI Service Inclusive. Pakiet MINI Service Inclusive Plus można wykupić jedynie przy zakupie samochodu, bez możliwości późniejszego rozszerzenia.

MIŁA NIESPODZIANKA.

Wszystkie używane modele MINI wyróżniają się wysoką ceną odsprzedaży na tle innych samochodów. Można ją dodatkowo podwyższyć dzięki pakietom MINI Service Inclusive i MINI Service Inclusive Plus – ponieważ są one najlepszym możliwym potwierdzeniem, że Twoje MINI jest w znakomitej formie i równie doskonałym stanie technicznym. W przypadku decyzji o sprzedaży MINI, pakiet Service Inclusive przechodzi na kolejnego właściciela – kolejny czynnik, który sprzyja utrzymaniu wysokiej wartości odsprzedaży.  

OKRES OBOWIĄZYWANIA I USŁUGI.

Po zdefiniowaniu okresu obowiązywania i usług możliwość korzystania z pakietu usług kończy się po osiągnięciu danego punktu czasowego.

OBSŁUGA.

Pakiety MINI Service Inclusive oraz MINI Service Inclusive Plus są idealnym dodatkiem do zakupu samochodu. Twoje dane są również zapisywane w formacie elektronicznym. Pakiety MINI Service Inclusive oraz MINI Service Inclusive Plus są dostępne u wszystkich dealerów MINI na obszarze Europy.

WYŁĄCZENIE ŚWIADCZEŃ.

Poniższe naprawy i czynności konserwacyjne nie są objęte pakietami MINI Service Inclusive oraz MINI Service Inclusive Plus:

- Pozostałości paliwa i zabrudzenia w zbiorniku wyrównawczym. 

- Uszkodzenia i zarysowania lakieru, karoserii i pokryć. - Uszkodzenia szyb.

- Odgłosy wiatru, skrzypienie i grzechotanie oraz zapachy.

- Opony, wyważenie kół, uszkodzenia kół.

- Naprawy akcesoriów, jeśli uszkodzone akcesoria nie są produkcji MINI i nie zostały zamówione przy zakupie nowego pojazdu.

- Naprawy niezbędne na skutek działań lub zaniechań właściciela (np. awaria silnika na skutek niedostatecznej ilości oleju, wykorzystywanie auta do udziału w sportach motorowych)